Kış Bahçesi Isıtma

Kapalı Balkon Isıtma / Kış Bahçesi Isıtma
 
KARBONİK FİLM İLE KIŞ BAHÇESİ ZEMİN ISITMA


Karbonik filmle zemin ısıtma kullanılan kapalı balkonlarda yada kış bahçelerinde de uygulanabilir. Sistem uygulamasından sonra üzeri parke ile kapatılır.
 
Yerden ısıtma sistemleri döşemenin altında kaldıkları için mekanların dilendiğince dekore edilmesine imkan tanır.
Herhangi bir alan ya da hacim kaybına sebebiyet vermediği gibi, göze hoş gelmeyen radyatör panellerini saklamak için de harcanacak zaman ve paradan  tasarruf sağlar.
 
Yerden ısıtma, mekan içerisindeki sıcaklığın hem yatay, hem de dikey eksende homojen dağılması sayesinde konforlu bir ortam sağlar.
Karbon filmle zeminden ısıtarak, kış bahçenizi, kapalı balkonlarınızı dört mevsim kullanabilirsiniz.
 

Elektrikli Yerden Isıtmada SON TEKNOLOJİ...

KARBONİK BALKON VE KIŞ BAHÇESİ ISITMA

 
Kapalı balkon yada kış bahçesi zemin ısıtma sistemlerinde duvar tipi  termostatla sistemlerin sıcaklıkları kontrol altında tutulur.

Rexva Termostatlarımız yer sensörlü olarak çalışmakta olup zemin sıcaklığı 45 C kadar ısıtılabilir. 
Rexva Karbon film altına, 6 mm kalınlığında özel pe yalıtım döşemekteyiz,bu malzeme ısı yalıtımı sağlar .

Kullanılan balkon yada kış bahçelerini ısıtmak için çok pratik bir uygulamadır.

Genellikle uygulaması, ekibimiz tarafından 1 günde tamamlanır.
 
Parke altı ısıtma uygulamasında ,parkenizin 32.sınıf ısıya dayanıklı parke olması gerekmektedir.
 
Isıtıcı film altına  PE yalıtım uygulanmaktadır.
 
 
Sonradan kapatılan balkon ve kış bahçelerinde, diğer ısınma yöntemleri için gaz hattı çekilmelidir bu da hem tadilat hem de ekstra maliyet gerektirir. Bu sistemlere göre hem daha az uygulama maliyeti olan hemde kırma-dökme ,tadilat gerektirmeyen Rexva karbon ısıtıcı filmle zeminden ısıtma sistemi montajı bir günde tamamlanır.Size de yerden ısınmanın konforunu yaşamak kalır.Kapalı balkonunuzda ve kış bahçenizde , ısıtıcı soba,sarkan kablolar yada radyatörlerin sebep oldugu görüntü kirliliği,hacim kaybı yaşanmaz.
(Örnek aylık elektrik maliyeti hesaplaması ; 10 metretül ısıtıcı film döşenen bir balkonda, sistem günde 8 saat çalıştırılırsa 30 günde max. 80TL elektrik maliyeti olur)
 
*Önemli; Kış bahçelerinde parke altı ısıtmada yalıtımın önemi büyüktür ve kesinlikle halı koruyucu keçeler kullanılamaz.(Keçe, parke altında esneme yapar,rutubete dayanıksızdır,koku yapar.Neme maruz kaldığında çökme yapar,zamanla esneyen keçelerden dolayı parkeler açılma yapar.Nemi hapseden keçeler parkelerin çürümesine sebep olur.Keçe parke altında kullanılabilecek bir yalıtım malzemesi değildir.) Bu yüzden ısıya dayanıklı,kalın Pe yalıtım uygulamaktayız.

Eğer küçük bir balkonunuz yada kış bahçeniz varsa sizin ölçülerinize göre Rexva ısıtıcı filmlerimizi hazırlayıp kargo ile ulaştırıyoruz.Kablo bağlantıları yapılarak gönderilen ısıtıcı filmlerin uygulamasını teknik destek alarak kendiniz yapabilirsiniz veya montaj ekibimiz tarafından yapılabilir.Bu konuda müşteri temsilcimiz size uygun fiyatlandırma ve desteği sağlayacaktır.
 
Rexva karbon filmle yerden ısıtma ; Fiyat teklifi ve bilgi almak için uygulanacak alanın enxboy ölçüleri ve bulunduğunuz ili , iletişim bilgilerinizle birlikte bilgi@karbonisiticifilm.com adresine mail gönderebilirsiniz.
KARBON FİLMYerden ısıtma sistemleri

 

Kış bahçesi & Kapalı balkon ısıtma

Bizimle iletişime geçin

İletişim

Karbonik Isıtma Sistemleri
0212 424 01 26 bilgi@karbonisiticifilm.com